9. října

Den energetické účinnosti

Den energetické účinnosti

Den energetické účinnosti klade důraz na úsporu peněz, snižování znečištění, snižování plýtvání energií a vytváření pracovních míst. Byl založen Americkou radou pro energeticky efektivní ekonomiku (ACEEE) a koná se vždy první středu v říjnu.

Schneider Electric

Patronem Dne energetické účinnosti je Schneider Electric. Vizí společnosti Schneider Electric je umožnit každému co nejlépe využívat energii a dostupné zdroje, proto přinášíme pokrok, udržitelnost a energetickou účinnost do všech oblastí života. Naše řešení umožňují integrovanou správu firem, domácností, budov, datových center, infrastruktury a průmyslu.

https://www.se.com/cz/cs/

Den energetické účinnosti je novou tradicí, která se zaměřuje na šetření peněz, snižování znečištění a vytváření pracovních příležitostí. Společnost Schneider Electric je jedním z nejlepších partnerů této iniciativy, protože se zaměřuje na udržitelné a energeticky účinné řešení ve svém podnikání. Jejich platforma EcoStruxure umožňuje propojení a optimalizaci provozu budov a továren, což vede k úsporám energie a peněz. Schneider Electric také přichází s technologií, která omezuje používání škodlivého plynu fluoridu sírového a nabízí zdarma své knowhow v Bílých knihách. Společnost také klade důraz na sociální odpovědnost a rovnost pohlaví.

Partneři

Lush
Reda
EnviWeb
Kam s ním?
Ukliďme Česko
ÁMOS vision
Philip Morris ČR a.s.
Progresus Invest Holding
Seznam.cz
ECOBAT s.r.o.
RAJAPACK
TIERRA VERDE s. r. o.
Komerční banka
GREEN Logistics CZ s.r.o.
Schneider Electric
SAKO Brno
PR servis České tiskové kanceláře
Penny Market s.r.o.
DPD CZ
EKO-KOM
Systém Coca-Cola ČR a Coca-Cola HBC
FlixBus CZ s.r.o.
MUNIPOLIS
Sázíme Česko

Copyright Ⓒ 2022 - 2023 | Miroslav KubásekUkliďme Česko z.s.