21. září

Den nulových emisí

Den nulových emisí

Účelem Dne nulových emisí je dát naší planetě každý rok alespoň na jeden den pauzu od fosilních paliv a všeho, co se vypouští do ovzduší. To zahrnuje skleníkové plyny, znečišťující látky, mikročástice a další emise, které poškozují naši planetu a zdraví.

SAKO Brno, a.s.

Patronem Dne nulových emisí je brněnská společnost SAKO Brno, jedna z největších odpadových a svozových společností v České republice. Společnost poskytuje komplexní služby v oblasti odpadového hospodářství i energetiky pro obce, obchodní společnosti, živnostníky a občany.

https://www.sako.cz/

SAKO Brno, jedna z největších odpadových a svozových společností v České republice, se stala patronem Dne nulových emisí. Společnost se snaží být energeticky soběstačná a bezemisní, vyrábí teplo a elektřinu bez fosilních paliv a podporuje projekty vodíkové mobility. SAKO Brno také využívá inovativní technologie, jako je automatizovaná třídicí linka pro recyklaci odpadu. Společnost také dbá na ohleduplnost vůči životnímu prostředí a provozuje ekologický vozový park. SAKO Brno se také věnuje environmentální osvětě a každoročně navštíví více než 5 tisíc osob.

Partneři

Lush
Reda
EnviWeb
Kam s ním?
Ukliďme Česko
ÁMOS vision
Philip Morris ČR a.s.
Progresus Invest Holding
Seznam.cz
ECOBAT s.r.o.
RAJAPACK
TIERRA VERDE s. r. o.
Komerční banka
GREEN Logistics CZ s.r.o.
SAKO Brno
PR servis České tiskové kanceláře
Penny Market s.r.o.
EKO-KOM
Systém Coca-Cola ČR a Coca-Cola HBC
MUNIPOLIS
DHL Supply Chain
Sázíme Česko

Copyright Ⓒ 2022 - 2024Miroslav KubásekUkliďme Česko z.s.