31. října

Světový den měst

Světový den měst

Valné shromáždění Organizace spojených národů svou rezolucí 68/239 vyhlásilo 31. říjen Světovým dnem měst. Očekává se, že tento den výrazně podpoří zájem mezinárodního společenství o globální urbanizaci, posune spolupráci mezi zeměmi při naplňování příležitostí, při řešení výzev urbanizace a přispěje k udržitelnému rozvoji měst po celém světě.

MUNIPOLIS

Patronem Světového dne měst je MUNIPOLIS - chytrá komunikační síť spojující města a obce, firmy, spolky a další skupiny s jejich členy, obyvateli, rodinami či zaměstnanci. MUNIPOLIS je tým nadšených odborníků s odhodláním měnit prostřednictvím moderních technologií svět k lepšímu.

https://www.munipolis.cz/

Munipolis, chytrá komunikační síť spojující města a obce s obyvateli, nabízí nově zapojeným samosprávám možnost využít zdarma nástroje pro kvalitní komunikaci s občany. Tímto způsobem mohou získat zpětnou vazbu od občanů a informovat je o nových projektech. Munipolis tak chce pomoci městům a obcím nastartovat komunikaci a získat maximální počet zapojených občanů. Tato nabídka je k dispozici ve spolupráci se spolkem Ukliďme Česko a jeho EKOkalendářem, který propaguje ekologické dny. Munipolis také připomíná, že existuje více než 240 dnů a svátků týkajících se životního prostředí, které lze najít v elektronickém EKOkalendáři.

Partneři

Lush
Reda
EnviWeb
Kam s ním?
Ukliďme Česko
ÁMOS vision
Philip Morris ČR a.s.
Progresus Invest Holding
Seznam.cz
ECOBAT s.r.o.
RAJAPACK
TIERRA VERDE s. r. o.
Komerční banka
GREEN Logistics CZ s.r.o.
Schneider Electric
SAKO Brno
PR servis České tiskové kanceláře
Penny Market s.r.o.
DPD CZ
EKO-KOM
Systém Coca-Cola ČR a Coca-Cola HBC
FlixBus CZ s.r.o.
MUNIPOLIS
Sázíme Česko

Copyright Ⓒ 2022 - 2023 | Miroslav KubásekUkliďme Česko z.s.