22. března

Světový den vody

Světový den vody

Spojené národy tento den navrhly v roce 1992 a důvodem byla skutečnost, že na světě více jak miliarda lidí trpí nedostatkem pitné vody. OSN a nevládní organizace, věnující se problémům spojeným s vodou, se zaměřují na čistotu a ochranu vod a jejich úsporu. Kromě toho je každým rokem zpracováváno určité specifické téma - letos pod heslem „Urychleme změnu".

Philip Morris ČR a.s.

Patronem Světového dne vody je společnost Philip Morris. Kutnohorská továrna společnosti Philip Morris ČR a.s. získala prestižní certifikaci standardu Alliance for Water Stewardship (AWS) pro nakládání s vodami...

https://www.pmi.com/markets/czech-republic

Společnost Philip Morris Kutnohorská továrna získala certifikaci uhlíkové neutrality a certifikaci standardu Alliance for Water Stewardship AWS pro nakládání s vodami. Světový den vody je zaměřen na čistotu, ochranu a úsporu vody. Letošní téma je "Urychleme změnu" a závazky jednotlivců budou přidány do Akčního programu pro vodu na Konferenci OSN o vodě v roce 2023. Firma Philip Morris ČR se aktivně zapojuje do ochrany životního prostředí a získala certifikace za správu vody a zvyšování efektivity jejího využívání. Mateřská společnost PMI získala rating AAA od organizace CDP za opatření v boji proti změně klimatu, ochranu lesů a zabezpečení zásob vody. EKOkalendář spolku Ukliďme Česko nabízí informace o dalších svátcích týkajících se životního prostředí a 365 EKOtipů na každý den.

Partneři

Lush
Reda
EnviWeb
Kam s ním?
Ukliďme Česko
ÁMOS vision
Unilever
Philip Morris ČR a.s.
Progresus Invest Holding
Seznam.cz
ECOBAT s.r.o.
RAJAPACK
TIERRA VERDE s. r. o.
dm drogerie markt s.r.o.
Komerční banka
innogy
Schneider Electric
SAKO Brno
PR servis České tiskové kanceláře
Penny Market s.r.o.
DPD CZ
EKO-KOM
Systém Coca-Cola ČR a Coca-Cola HBC
FlixBus CZ s.r.o.
MUNIPOLIS

Copyright Ⓒ 2022 - 2023 | Miroslav KubásekUkliďme Česko z.s.